Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ürün Detay

Ürün Kodu : 1011B603-100
Ürün Adı : Asics Jolt 4 Erkek Beyaz Koşu Ayakkabısı
Ürün Açıklaması

•Sayada özel teknoloji ile tasarlanmış file kumaş kullanılmıştır.
•Orta tabanda AMPLIFOAM yastıklama teknolojisine sahiptir.
•Paneller üzerinde sentetik dikişler yer alır.
•İç astar geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonlarını yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.

Asics JOLT 4 erkek koşu ayakkabısı daha rahat koşmanıza veya yürümenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Asics koleksiyonlarında uzun süredir yer alan GT serisinden ilham alınarak tasarlanan bu koşu ayakkabısı modeli spor klasik bir stil sunarken ayağınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Sayada kullanılan özel teknolojik file kumaş dikişli paneller ile daha da dayanıklı hale getirilmiştir.

Asics JOLT 4 erkek koşu ayakkabısının orta tabanında kullanılan AMPLIFOAM ile sağlam kauçuk dış taban bir araya getirilerek daha sağlam bir koşu ayakkabısı elde edilmiştir. Aynı zamanda oluklu dış taban deseni sayesinde Asics JOLT 4 erkek koşu ayakkabısı ile koşarken daha esnek adımlar atar ve daha özgür hareket edersiniz. İç astarında kullanılan ORTHOLITE yumuşak dokulu astar ile daha rahat adımlar atar ve ön ayaka bölümünde daha rahat bir uyum elde edersiniz.

Renk : Beyaz
Cinsiyet : Erkek

Ürün Yorumları

0.0
0 Yorum
Yorumunuz başarıyla gönderildi
There was a problem, please try again later
    Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Taksit Seçenekleri
Teslimat ve İade

Benzer Ürünler