Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Erkek Pantolon Modelleri

-   25 Ürün Listeleniyor

Erkek Pantolon Modelleri

Pantolon bir erkeğin giysileri içinde en çok önem verdiği unsurların başında gelir. Alt giyim konusunda fazla seçeneğe sahip olamayan erkekler için pantolon vazgeçilmez bir üründür. Kumaş, kot, keten olarak dünyada kabul gören pantolon yapıları bulunmaktadır. Kişinin tarzını oluşturulmasında önemli rol oynar. Tarzını yansıtacak bir pantolon seçimi yaparken; pantolonunu da üst giysi ile iyi kombin edebilmesi de gerekmektedir.

Tarzına uygun pantolon seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Sadece görünüşüne bakıp karar vermemek gerekir. Şıklığının yanında ürünün fiyatı, kumaşının kalitesi ve rahatlığı da göz ardı edilmemelidir. Erkek pantolon denilince ilk akla gelen kot pantolonlar; rahatlığı bakımından ve günlük hayatta çok fazla yer alması, keten kadife ve Jean Çeşitliliği ile en çok tercih edilen erkek giysi olarak yer almasını kolaylaştırmıştır. 

Jean pantolon denilince ilk akla gelen markaların başında Levis, Docker’s ve Jack&Jones gelmektedir. İş hayatınızda kullanabileceğiniz keten görünümlü pantolonları blazer ceket ile kombinleyebilir, soğuk kış günlerinde kot ve kadife pantolon modellerini tercih edebilirsiniz.

Sitemizde satışa sunulan Levis marka jean pantolon modellerinin çeşitliliğinin ne kadar fazla olduğunu fark edeceksiniz. 504 511 514 serileri ile yıllarca Jean pantolon denince ilk marka haline gelen Levis, straight ve regular fit olarak farklı renk seçenekleri sizlere ayrıcalık sunmaktadır. Ayrıca yaptığımız kampanyalarla yüksek oranda indirimlerimiz ile uygun fiyatlara Levis marka jean pantolon sahibi olabilirsiniz. İnternet sitelerimizde Levis markasının yanı sıra Jack&Jones ve Dockers marka erkek pantolon satışlarımız da mevcuttur.


Sağlamlığı ve kalitesiyle dillere destan Dockers pantolonlar, hem klasik bir tarza sahip erkekler için hem de sportif stiline hareket kazandırmak isteyenler için tam adresidir. Danimarka'nın cool havasının tüm dünyada esmesini sağlayan ürünleriyle gençlerin gözdesi, o an var olan trendi kaçırmak istemeyenlerin tercihi haline gelen Jack&Jones jean pantolonlar kesim ve kalıplarındaki farklılıklarla kot tutkunuzu alevlendirecek birçok ürün çeşidiyle sitemizde yer almaktadır. Orijinal Ürünleri en uygun fiyata bulabileceğiniz yüzlerce ürün onlarca marka’ nın buluşma noktası Sporthink’ te alışverişin tadına varın.