OKUL ÇANTALARI

mbv-30 mbh-30 tbv-20 tbh-12 pc-12

Okul için en çok ihtiyaç duyulan okul çantası modellerini incelemek için tıklayınız.
EŞOFMAN TAKIMLARI

mbv-30 mbh-30 tbv-20 tbh-12 pc-12

Çocukların okul içerisinde gerçekleştireceği spor faaliyetlerinde en çok ihtiyaç duyduğu eşofman modellerini incelemek için tıklayınız.
AYAKKABI

mbv-30 mbh-30 tbv-20 tbh-12 pc-12

Okul yaşantısını kolaylaştıracak, kullanışlı ve rengarenk ayakkabı modellerini incelemek için tıklayınız.
Okullar açılıyor, hazır mıyız?
Hem çocuklar hem de ebeveynler olarak yeni bir döneme adım atıyoruz. Okulların açılmasıyla birlikte alışveriş telaşı da başlıyor.
Hepimizin de bildiği gibi, çocukların okul dönemi içerisinde kullanacakları birçok ürünü hem çocukların okula uyum ve motivasyonu hem de ebeveynler için bu sürecin kolaylaşması adına, okullar açılmadan almak gerekiyor.
Sporthink, sizlere okul ihtiyaçlarına uygun olan ürünleri indirimli olarak sunuyor. Okula Dönüş Kampanyasında, okul ayakkabısı, okul çantası, eşofman takımı gibi okul sürecinde en gerekli olan ürünler çocuk ve gençlerin zevklerine hitap eden model ve renkler ile sizlerle buluşuyor.
Okul Ayakkabıları, çocuk ve gençlerin okulda kullanımına uygun hem şık hem de konforlu modellerden oluşuyor. Üstelik 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla!
Eşofman takımları hem genç hem de çocuk modelleri ile okullardaki spor faaliyetlerinde vazgeçilmez olacak ürünlerden oluşuyor!
Okul Çantası modelleri ise anaokulu dönemindeki çocuklar için, ilkokul ve lise öğrencileri için birçok farklı model ile sizlere sunuluyor. Yalnızca 49.95 TL’den başlayan okul çantalarını geç kalmadan sipariş verebilirsiniz.
Okula Dönüş Kampanyası kapsamında indirimde olan bu ürünlerin siparişlerini kolaylıkla gerçekleştirerek, kısa sürede eksiklerinizi tamamlayabilir, yeni okul dönemine hazırız diyebilirsiniz!