Yükleniyor...

 

Vans

kategorisinde69 adet ürün bulunmuştur
  Vans ayakkabıların hikayesi 1966 yılının Mart ayında Güney Kaliforniya’da başlamıştır.

  Marka doğduğu ilk yıllarda kaykay yapanlar ve sörfçüler için ayakkabı üretmeye başlasa da yıllar içerisinde modellerini çeşitlendirerek daha geniş kitlelere hitap etmeyi başarmıştır.

  Günümüzde yalnızca gençler ve yetişkinler için değil aynı zamanda bebek ve çocuklar için de yeni modeller koleksiyonuna eklemiştir.

  Marka her geçen gün daha da genişleyerek rahat ve sportif tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve genç,dinamik,enerjik olan hayran kitlesine sahip olmuştur.

  Vans ayakkabı modelleri düz ve metalik renklerin yanı sıra etnik,floral ve eğlenceli tasarımlarıyla da beğeni toplamaktadır. Klasik modellerinden,farklı renk ve desen kombinasyonlu modellere kadar her çeşidine büyük ilgi oluyor.

  Şık bir kot bir tişört ile kombinleyeceğiniz Vans ayakkabı ile her zaman cool bir görüntüye sahip olabilirsiniz veya Vans ayakkabılarınızın üzerine giyebileceğiniz bir elbise ile enerjik bir görünüm yaratabilirsiniz. Vans ruhunu yansıtan tasarımlarla Vans ayakkabılarınızı her türlü stilinize uygun olarak kombin yapabilirsiniz.

  Uzun yıllardır çizgisini koruyan Vans ayakkabıları bir yaşam tarzı haline gelmiştir. İlk ücretsiz kaykay parkını Kaliforniya’da açan Vans markasının ayrıca Londra’da da House of Vans isminde bir kaykay parkı da bulunmaktadır.

  Farklı olmayı sevenlere orjinal dizayn Vans ayakkabı modelleri sunan markanın onlarca modeli arasından dilediğinizi seçerek ayrıntıları hayalinizdeki tasarıma göre şekillendirebilirsiniz. Çok sayıda renk ve desen seçeneğinin olan ayakkabılardan hangi modeli seçerseniz seçin tarzınıza canlılık ve heyecan katacağınız kesin.
  .