Yükleniyor...

 

U.S. Polo Assn.

kategorisinde188 adet ürün bulunmuştur
    Polo sporundan ilham alınarak ortaya çıkanUS Polo coşku ve tutku ile köklerine sadık kalarak sporun zengin tarihini yansıtmaktadır. Varlığı 1890 yıllarına dayanan marka,sürekli yenilikçi ve bugünün on-the-go yaşam tarzını tamamlamak için güncelleniyor,klasik Amerikan stilini somutlaştırıyor. Sürekli gelişen teknoloji ile polo sporunun ruhunu ve renklerini koruyarak her zaman en kalitelisini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

    US Polo için günümüzde kalite ve estetiğin bir arada sunulduğu,yaratıcı tasarımlarıyla akılda kalan sayılı markalardan biri diyebiliriz.

    US Polo kadın,erkek,çocuk fark etmeksizin birbirinden farklı ayakkabı çeşidini tercihinize sunmakta. Ayakkabı,spor ayakkabı,bot,çizme,terlik gibi US Polo ile hayatta her durum için hazırsınız. Dayanıklılığın yanı sıra stil arıyorsanızUS Polo ayakkabıları sizin için doğru tercih olacak. Hem rahatlığı hem de çarpıcı tasarımları ile görkemli bir şıklığa sahip olan,her mevsime uygunluğu ve çok yönlülüğü ile dikkat çeken US Polo ayakkabıları sportif ve modern çizgileri ile daima bir numaralı tercihler arasında yerini alıyor.

    Eğer duru,sade bir stili amaçlıyorsan,kötü bir ayakkabı en büyük kabusun olmuşsa,o zaman ihtiyaç duyduğun ürünler burada.US Polo ürünleri sizin için seçtiğimiz en özel tasarımlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Bütçenize ve zevkinize hitap eden en uygun ürünü seçerek,birbirinden güzel parçaları koleksiyonunuza ekleyebilir,harika kombinler oluşturabilirsiniz.
    .