Yükleniyor...

 

Converse

kategorisinde58 adet ürün bulunmuştur
    1908 yılında üretime başlayanConverse,kauçuk konusunda uzmanlaşmış bir ayakkabı şirketi olarak yola çıkmış,daha sonra tüm zamanların en çok tanınan ve ikonik spor ayakkabıları ile adını duyuran bir şirket haline gelmiştir.

    Çok farklı şekillerde,boyutlarda,renklerde geniş bir çizgi sunan Converse hikayesini genişletmek adına şapka eldiven ve şal arasında değişen giyim hatta aksesuarları yarattı. Converse sayesinde kendi kişisel stilinizi özelleştirebilir,gardolabınızı şekillendirebilirsiniz. Kadın,erkek,çocuk herkese hitap edenConverse ayakkabılar her kıyafetle uyum sağlayabilen estetik tasarımları ile ilk tercihler arasında yerini koruyor. Spor giyimden hoşlanan ve tercihini rahatlıktan kullananlar için Converse tasarımları ilham kaynağı oluyor. Dünya çapında yakaladığı kaliteyi ayağına kadar getiren Converse ayakkabılar silinebilir özelliği sayesinde de büyük kolaylık sağlıyor. Spor yaparken veya günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiniz ayakkabılar,bileği saran,bilekte biten ve bot modelleri ile zevkinizi yansıtabileceğiniz geniş ürün yelpazesi sayesinde istediğiniz modele sahip olma alternatifi sunuyor.

    Geçmişten günümüze popülerlik bayrağına sahip olan marka,All Star serisi ile popüleritesini arttırarak hızla yükselen moda trendlerinin arasında yerini alıyor. Kusursuz silueti ve kültürel özgünlüğü ile tanınan dünyanın en ikonik spor ayakkabısıdırConverse All Star. Çocuk,erkek,kadın stilleri ile göz kamaştıran Converse All Star serisine göz atmadan geçmenizi tavsiye etmeyiz.

    Nesiller boyunca modasının hiç geçmeyeceği ürünleri ile tüketicilerin gönlünde taht kuran Converse,içinizdeki enerjiyi yansıtmanız için size şans veriyor. Kesinlikle tek çiftle yetinmeyeceğiniz Converse ürünlerine bakmadan geçmeyin.
    .