Yükleniyor...

 

adidas

kategorisinde276 adet ürün bulunmuştur
  Spor giyim devlerinden olanAdidas markasının ortaya çıkışı 1949 yıllarında gerçekleşmiştir. 3 çizgili koşu ayakkabısı ile ilk adımı atan Adidas,günümüzde de hem ürünleri hem de yaptığı sponsorluklar ile dünya markası olmuştur.

  Sporun ve sporcunun gelişimine destek veren yenilikçi ürünleri ile öne çıkan Adidas,profesyonel sporcular için hazırladığı koleksiyonları ve sporu bir yaşam biçimi görenlere hitap eden ürünleri ile ilklere imza atmaya devam ediyor. Yeni koleksiyonlarının yanı sıra eski modelleri ile de hala popülerliğini koruyan Adidas,ayakkabı dolaplarımızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kadın,erkek,çocuk için mükemmel kalitede üretilmiş Adidas ayakkabıları,gerek dikkat çeken görünümleri gerek tasarım formları yönünden istediğiniz tüm özellikleri kusursuz karşılayan bir donanımda. Sitemizde,gerek günlük kullanım için gerek sportif faaliyetler için her türlüAdidas ayakkabı modelini bulmanız mümkün.

  Ayakkabı modellerinin yanı sıraAdidas eşofman modelleriyle de vazgeçilmezler arasında olan marka,şık tasarımlarıyla dikkat çekerek,ilk tercihler arasında yerini koruyor. Her insanın ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olanAdidas çanta modelleri de,kullanışlı ve çok yönlü yapısı ile ön plana çıkıyor. Tercih ve gereksinimleriniz doğrultusunda seçeceğiniz sırt çantası,spor çanta,krampon çantası,omuz çantası,postacı çantası ve unisex el çantası modelleri sayesinde giysileriniz ile şık uyum yakalayabilirsiniz.

  Kış aylarının vazgeçilmez tamamlayıcısı,spor yaparken kıyafetlerinizi tamamlayacak olan Adidas montlar,günlük hayatınızda da modern giyim tarzınıza uyum sağlayacak nitelikte mont modelleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle rahat,konforlu bir tarzı benimseyen bayanlar için uzunAdidas mont modelleri kalitesi ve şıklığı ile memnun ediyor.

  En çok ayakkabı tasarımlarıyla efsanevi olan Adidas,krampon modelleri ile de halı ve çim sahalarda göz dolduruyor. Ayak yapısı,model,renk,beden hava şartlarına göre geniş bir ürün yelpazesi sunanAdidas kramponlar uzun süre yıpranmadan kullanılabilir olması özelliği ile dikkat çekiyor.

  Geçmişten günümüze vazgeçilmez olan Adidas’ın,yepyeni ve kusursuz ürünlerini keşfetmeniz için bekliyoruz.
  .