Black Friday kampanyaları, şimdi de Sporthink’te! Ülkemizde Kara Cuma olarak bilinen ve birçok üründe yüksek indirimlerle satış yapılan bir kampanya olan Black Friday’de büyük sürprizlerle karşınızdayız!

Her yıl Kasım ayında düzenlenen bu kampanya Sporthink’te de 24-25-26 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşiyor. Bu süre zarfında tüm yeni sezon ürünler en az %30 indirimde! 3 gün sürecek olan bu kampanyadan yararlanarak kış alışverişlerinizi Sporthink.com.tr’den yapabilirsiniz.

Kışın tercih edilen Mont, Bot, Outdoor Ayakkabı Eşofman takımı, eşofman altı, sweatshirt ürünlerine kolayca ulaşabileceğiniz Sporthink Black Friday kampanyası sayfasından zevk ve ihtiyacınıza uygun olan ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Black Friday kampanyası kapsamında, Erkek, Kadın ve Çocuk kategorilerinde onlarca ürün satışa sunulduğundan, her kesime hitap eden ürünlere ulaşmak mümkün. Ayrıca 40’tan fazla markayı tek bir çatıda barındıran Sporthink, Black Friday kampanyası ile dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerini yüksek indirim oranıyla satışa sunuyor. Jack and Jones, Only, Hummel, Lumberjack , Adidas, Nike, Levis, U.S Polo, Merrell, Hammer Jack markalarının dahil olduğu bu kampanya ile indirimlerden yararlanarak birçok ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kış alışverişlerinizde hem kaliteli ürünler tercih etmek hem de uygun fiyatlarda yapmak istiyorsanız, Sporthink.com.tr’de kolay ödeme seçeneklerinden birini seçerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca Sporthink’te ürünleriniz hızlıca kargoya verildiğinden, kısa sürede siparişleriniz sizlere ulaşıyor.  Sporthink’te saat 14.00 öncesi verilen siparişler, aynı gün kargoya veriliyor. Sizler için birçok avantaj sağlayacak olan Black Friday kampanyasını kaçırmayın!

 

Kampanya Koşulları

• 24-25-26 Kasım 2017 tarihlerinde geçerli olacak olan Sporthink Black Friday Kampanyasında, Hummel, Jack and Jones, Adidas, Nike, Lumberjack, Levi’s, Hammer Jack, Phazz Brand gibi onlarca markanın yeni sezon ürünleri dahil tüm ürünleri en az %30 indirimle satışa sunuluyor. (Kampanya, 26 Kasım 2017 saat 23.59’a kadar geçerlidir.)

• Kampanyaya üye olma koşulu aranmaksızın katılarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kolay ödeme seçeneklerinden birini seçerek, sepetinizde görüntülediğiniz tutarda ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

• Sporthink.com.tr’nin kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.