11.11 İndirimleri
Erkek Mont ve Ceket Modelleri
 
Kadın Mont ve Ceket Modelleri
 
Çocuk Mont ve Ceket Modelleri
 
Erkek Bot Modelleri
 
Kadın Bot ve Çizme Modelleri
 
Çocuk Bot ve Çizme Modelleri
 
Erkek Kazak ve Sweatshirt Modelleri
 
Kadın Kazak ve Sweatshirt Modelleri
 
Çocuk Kazak ve Sweatshirt Modelleri
 
Erkek Günlük Spor Ayakkabı Modelleri
 
Kadın Günlük Spor Ayakkabı Modelleri
 
Çocuk Günlük Spor Ayakkabı Modelleri
 
Erkek Koşu Ayakkabı Modelleri
 
Kadın Koşu Ayakkabı Modelleri
 
Çocuk Koşu Ayakkabı Modelleri
 
Erkek T-shirt Modelleri
 
Kadın T-shirt Ayakkabı Modelleri
 
Çocuk T-shirt Modelleri
 
Erkek Eşofman Altı Modelleri
 
Kadın Eşofman Altı Ayakkabı Modelleri
 
Çocuk Eşofman Altı Modelleri
 
Kadın Pantolon Modelleri
 
Kadın Eşofman Atlet Modelleri
 
Kadın Tayt Modelleri
 
Erkek Pantolon Modelleri
 
Erkek Gömlek Modelleri
 
Erkek Şort Modelleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

11.11 Bekarlar Günü indirimleri, şimdi de Sporthink’te! Birçok üründe yüksek indirimlerle satış yapılan bir kampanya olan 11 Kasım Bekârlar Günü İndirimlerinde büyük sürprizlerle karşınızdayız!

 Her yıl Kasım ayında düzenlenen bu kampanya Sporthink’te de 8-9-10-11 Kasım tarihlerinde gerçekleşiyor. Bu süre zarfında tüm yeni sezon ürünler en az %30 indirimde! Seçili ürünlerde %75’e varan indirimlerle 4 gün sürecek olan bu kampanyadan yararlanarak kış alışverişlerinizi Sporthink.com.tr’den yapabilirsiniz.

 Kışın tercih edilen Mont, Bot, Çizme, Ceket, Outdoor Ayakkabı, Eşofman takımı, Eşofman Altı, Kazak, Sweatshirt ürünlerine kolayca ulaşabileceğiniz Sporthink 11.11 Kampanyası sayfasından zevk ve ihtiyacınıza uygun olan ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 Her sezon kullanabileceğiniz koşu ayakkabısı, tişört, tayt, pantolon ürünlerinde de indirimler mevcuttur.

 Bekarlar Günü kampanyası kapsamında, Erkek, Kadın ve Çocuk kategorilerinde onlarca ürün satışa sunulduğundan, her kesime hitap eden ürünlere ulaşmak mümkün. Ayrıca 40’tan fazla markayı tek bir çatıda barındıran Sporthink, 11.11 Kampanyası ile dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerini yüksek indirim oranıyla satışa sunuyor. Jack and Jones, Only, Hummel, Lumberjack , Adidas, Nike, Levis, U.S Polo, Merrell, Hammer Jack , Slazenger, Kinetix, Bad Bear, Exuma, Puma, Reebok, Dockers By Gerli markalarının dahil olduğu bu kampanya ile indirimlerden yararlanarak birçok ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 Kış alışverişlerinizde hem kaliteli ürünler tercih etmek hem de uygun fiyatlarda yapmak istiyorsanız, Sporthink.com.tr’de kolay ödeme seçeneklerinden birini seçerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca Sporthink’te ürünleriniz hızlıca kargoya verildiğinden, kısa sürede siparişleriniz sizlere ulaşıyor.  Sizler için birçok avantaj sağlayacak olan Berkarlar Günü kampanyasını kaçırmayın!

Kampanya Koşulları

8-9-10-11 Kasım 2019 tarihlerinde geçerli olacak olan Sporthink 11.11 İndirimleri Kampanyasında Jack and Jones, Only, Hummel, Lumberjack , Adidas, Nike, Levis, U.S Polo, Merrell, Hammer Jack , Slazenger, Kinetix, Bad Bear, Exuma, Puma, Reebok, Dockers By Gerli gibi onlarca markanın yeni sezon ürünleri dahil tüm ürünleri en az %30 indirimle satışa sunuluyor. (Kampanya, 11 Kasım 2019 saat 23.59’a kadar geçerlidir.)

• Kampanyaya üye olma koşulu aranmaksızın katılarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kolay ödeme seçeneklerinden birini seçerek, sepetinizde görüntülediğiniz tutarda ödeme gerçekleştirebilirsiniz.