Yükleniyor...

 

Voit

kategorisinde37 adet ürün bulunmuştur
  1922 yılında spor sektörüne atıldığı ilk günden beri günümüze kadar herkesin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayanVoit markası,sağlıklı ve kaliteli spor malzemeleri üretmeyi ilke edinmiş ve günümüzde de en çok tercih edilen marka olmayı başarmıştır.

  Spor ve sağlıklı yaşamın öncüsü Voit,kask ve korumalıklardan,dizlik ve dirsekliklere,voleybol topundan dambıla,Beyzbol sopasından ağırlık eldivenine,yoga minderinden patene kadar birçok faklı sporda kullanabileceğiniz spor malzemelerini sporseverlerin beğenisine sunuyor.

  Voleybolun yapıtaşı olanVoit voleybol topları da farklı seçeneklerle sunuluyor. Profesyonel antrenmanlarda kullanabileceğiniz Voit voleybol topları dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Voleybol müsabakalarında,antrenmanlarda plajda veya sokakta voleybol oynarken olası sakatlanmaların önüne geçmek için Voit koruyucu setlerden kullanmanız faydalı olacaktır. Set içinde sunulan Voit koruyucu set içinde dizlik,dirseklik ve kolluk bulunmaktadır. Aynı zamanda koruyucu setleri paten,bisikleti,kaykay gibi spor faaliyetlerinizde de kullanabilirsiniz.Voit koruyucu set olası darbelere karşı güvenli bir spor deneyimi sunar.

  Vücut geliştirme ve ağırlık çalışmalarınızı yaparken burkulmaları önleyerek bileğinizin sakatlanmaması sağlayan Voitağırlık eldivenleri özel tasarımları sayesinde elinizden kolayca çıkarabileceğiniz bir üründür. Ayrıca hava alan yüzeyi sayesinde terlemeyi önler. Performans ve kalitenin birleştiği bir diğer voit ürünü ise patendir.Voit paten modellerinde kız ve erkekler için farklı renk seçenekleri mevcut. Tekerleklerin tek sıra halinde yer aldığı patenleri profesyonel anlamda hız yapmak için kullanabileceğiniz gibi amatör olarak da kullanabilirsiniz.

  İster amatör ister profesyonel olun,dünyaca ünlü Voit markasının en kaliteli ürünlerini buluşturduğumuz sitemizden istediğiniz ürünü alın,performansınızı arttırın. Voit spor malzemelerine ulaşabileceğiniz sitemizde tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü sepete atmak. En kaliteli ürün seçenekleri,özel indirimleri,ücretsiz kargo seçenekleri ile alışveriş keyfini bizimle yaşayın.
  .