ONITSUKA TIGER

ONITSUKA TIGER

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    Japonya markası olanOnitsuka Tiger,kısa sürede tüm dünyada sesini duyurmayı başararak,spor giyim alternatifleriyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

    Spor giyinmekten hoşlanan her kesime hitap eden ayakkabılar üreten Onitsuka Tiger birbirinden harika tasarım harikaları en popüler markalar arasında yerini korumaktadır. Geleneksel çizgileri modern çizgilerle birleştirerek bir arada sunmayı başaran marka,hedef kitlesini gençler olarak belirleyerek genç kitle tarafından benimsenmiş ve her koşulda zirvesini korumuştur. Kadın,erkek,çocuk her kesime ait spor ayakkabılarına koleksiyonunda yer veren Onitsuka Tiger,ilgi çeken ve fonksiyonelliğin yanında stile de önem veren ayakkabı koleksiyonu ile göz dolduruyor. Kaliteli malzemeler kullanmasının yanı sıra hafif tasarımları ve kendine özgü tarzı ile her yaşa ve her stile uygun ayakkabılar üretiyor. Konfor ve stilin ayrılmaz parçası olarak bilinen marka,koşu ayakkabısı yürüyüş ayakkabısının yanı sıra günlük ayakkabı modelleri ile de ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Birçok kıyafet ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz günlük kullanıma uygun veya spor faaliyetlerinizde kullanabileceğinizOnitsuka Tiger spor ayakkabıları şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Yeşil ve sarı çizgi detaylarıyla bilinen marka,sadece spora değil,bir tarz olarak sportmenliğe ve aktifliğe teşvik ediyor. Markanın en beğenilen ürünlerinden olanMexico 66 tiger bantları kullanılarak tasarlanan ilk ayakkabı olarak günümüzde de Onitsuka Tiger koleksiyonunun en popüleri olarak ilgi görmektedir. Deri dış yüzeyi,dayanıklı kauçuk dış tabanı,süet detayları ile dikkat çeken bir model olan Mexico 66 pastel renklerden kahverengi ve siyah modellere kadar şıklık ve rahatlığı bir arada yaşamanızı sağlıyor. İlgi gören bir diğer model ise Corsairdir. Bu model yumuşak eva malzemeli orta taban,zemin tutuşu sağlayan kauçuk dış taban,bileğe maksimum konfor veren dolgulu yaka ve dil bölgelerine sahiptir. Spor ayakkabılarının yanı sıra kışın da çizme ve botlarıyla yanınızda olan Onitsuka Tiger,sezon ürünleriyle de ayaklarınızı yerden kesecek.

    Eşsiz ve muazzam tasarımları ve harika renk detaylarıyla sizi kendine hayran bırakacak Onitsuka Tiger ürünlerini ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Alışveriş keyfine hazır olun.