MOLTEN

MOLTEN

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    1958 yılında Japonya’nın Nishi-ku şehrinde kurulanMolten,günümüzde dünyanın en büyük spor ekipmanları üreticisi haline gelmiştir.Futbol,basketbol,Hentbol,voleybol gibi sporlara ait topları üreten Molten,günümüzde de milli takımların ve olimpiyatların resmi topu olmaya devam etmektedir.

    Molten,hem amatör hem de profesyonel seviyedeki sporcular için basketbol ürünleri üretirken ve geliştirmek adına adımlar atarken aynı zamanda,üstün performans ve estetiği göz önünde bulundurarak,kullanıcılarına verdiği gerçek oyun oynatma sözünü de tutmak için çalışıyor. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Türkiye’de ve birçok ülkede resmi oyunlarda Molten markalı profesyonel toplara yer verilmektedir. Gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen bu toplar özellikle basketbol liglerinde ilk tercihler arasında yerini korumaktadır. Sporcuların maksimum performans göstermelerini amaçlayan Molten markası,Dünya’nın en dengeli ve üst düzey performans sağlayan toplarını üretmektedir. Uluslar arası standartlara uygun farklı ağırlıklarda ve farklı boyutlarda basketbol topları üreten marka,Türkiye basketbol ligi,Fıba Eurobasketbol,İspanya,Fransa,Yunanistan ve birçok basketbol liginde resmi sponsorlukları üstlenmiştir. Kullanım özellikleri açısından da farklılık gösteren toplar indoor ve outdoor olarak ikiye ayrılır. İndoor basketbol topları Fıba ve Tbf onaylı oldukları için fiyat açısından karşılaştırıldığında outdoor basketbol toplarına göre fiyatları daha yüksektir diyebiliriz. Deri ve kauçuk malzemelerden üretilen basketbol toplarında deri malzemelerden üretilen basketbol topları su ve ter gibi zemini kayganlaştıran faktörlere karşı daha dayanıklıdır. Islak olsa dahi kolayca kaymaz ve topun kontrolünü tek elle sağlayabilmeniz mümkün. Kullanacağınız zemine göre top seçmeniz doğru bir tercih yapmanıza olanak verir ve topun ömrünün daha uzun olmasını sağlar. İç mekanlarda,park ve açık basketbol sahalarında deri malzemeyle üretilen topları tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Dış mekanlar için de kauçuk malzemelerden üretilmiş hızlı sıçrayabilen topların tercih edilmesi kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

    Hem kalite hem de profesyonelliği bir arada bulmak istiyorsanız Molten basketbol top modelleri tam aradığınız özellikte. Farklı renk ve çeşitleri bulunan Molten basketbol topları içinden ihtiyacınıza ve zevkinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz.