LUMBERJACK

LUMBERJACK

kategorisinde328 adet ürün bulunmuştur
    71 yıllık geçmişe sahip,İtalya’nın en köklü ve en büyük ayakkabı markalarından biri olanLumberjack,2012 yılı itibariyle Türk markası haline gelmiştir.

    En kaliteli ayakkabı markası olarak gösterilenLumberjack ayakkabı veLumberjack bot modelleri günümüzde kişiler tarafından çok tercih edilen ayakkabı markası haline olmayı başarmıştır. Lumberjack,bot modelleri ile sonbahar-kış mevsiminde kadın erkek çocuk her insanın bir numaralı tercihi olmuştur. Erkekler için üretilen Lumberjack ayakkabı modellerini incelediğimizde,ince tabanlı ayakkabıları sıklıkla görürüz. Özellikle esnek yapıya sahip ayakkabılar erkekler tarafından tercih edilme sebebi. Deri dış yüzeyi ve bağcıklı yapılarıyla erkeklerin ilgisini çeken ayakkabı modelleri,ayak terlemesini engelleyecek özellikleri de içinde barındırıyor. Kot,keten fark etmeksizin tüm kumaş türlerine uygun ayakkabı modellerine rastlamak mümkün. Lumberjack ayakkabılarının fark yaratan özelliklerinden biri de dayanıklı dikişlere sahip süet ve deri yapısında olmasıdır. İtalyan efsanesi olan Lumberjack sonbahar-kış koleksiyonu en şık şekilde tarzınızı uygulamanız için birçok alternatifi size sunuyor. Hangi mevsim olursa olsun sağlam adımlar atmak istiyorsanız,Lumberjack sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan bot modelleri ile askeri tarzı en modern şekilde yakalarken aynı zamanda cesur ve konforlu adımlar atmış olacaksınız. Bağcıklarıyla dikkat çeken bot modelleri,farklı dikiş detayları süet ve deri çeşitleriyle sezonun son modasını yansıtıyor. Marka;siyah,gri,kahverengi,lacivert gibi kış renkleri ile kadın,erkek,çocuk her yaşa şık ve rahat seçenekler sunuyor. Lumberjack sonbahar kış sezonunda olduğu kadar ilkbahar-yaz sezonu içinde birbirinden güzel ve dayanıklı ürünler üretiyor. Outdoor yaşam tarzını benimseyenler tarafından da büyük ilgi gören markanın yürüyüş ayakkabıları,uzun vadede sağlığınız açısından büyük öneme sahip. Doğanın keşfine bu ayakkabılarla keyifle çıkabileceğinizin garantisini veriyoruz.

    Ayakkabı ve botlarının yanı sıra sandalet,spor ayakkabı,dolgu topuk,keten ve hakiki deri tarzında ayakkabıları ile de ilgi gören Lumberjack ürünlerinin en yeni modellerine kolaylıkla sitemizden ulaşabilirsiniz. Ofis kullanımlarına uygun,hafta sonu planlarınızın kurtarıcısı,günlük kullanımlarınızda kar kış demeden size eşlik edecekLumberjack ürünleri içerisinde ihtiyacınıza uygun olan modeli bulacağınıza eminiz.