GD

GD

kategorisinde2 adet ürün bulunmuştur
    Deri ürünleri üretiminde adını duyuranCengiz Pakel,dinamik ve farklı konseptleriyle ürettiği çanta,cüzdan,kartlık modelleriyle günümüzde büyük bir kitleye ulaşmayı başarıyor. 2010 yılı itibariyle tüketicisiyle buluşan marka,kısa sürede üretim seviyesini ciddi rakamlara ulaştırıyor.

    Tasarımlarında profesyonel el işçiliğini%100 deri ile birleştirerek kusursuz ürünler sunmayı amaçlayan Cengiz Pakel,kalite ve estetiği bir araya getiriyor. Kadın olsun erkek olsun,günlük hayatımızın olmazsa olmazı,yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz en önemli aksesuar olarak karşımıza çıkanCengiz Pakel cüzdan modelleri online satış mağazamızda beğeninize sunuluyor. Önceden sadece para koymak amacıyla üretilen cüzdanlar,gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde kredi kartı,pasaport,kartvizit,kimlik,fotoğraf gibi nesneleri taşımaya uygun olarak üretilmektedir. Cengiz Pakel birçok özelliği içinde barındıran ürünleri ile müşterine birçok fırsat sunuyor. Kadınlar için çantalarının gizli bir stil objesi olarak adlandırabileceğimiz Cengiz Pakel kadın cüzdan modelleri hem kadının ruhunu yansıtan hem de kalitesinden ödün vermeyen modeller olarak ilgi görüyor. Kaliteli bir cüzdan her zaman kendini belli eder ve kadınlar çantalarında cüzdanları gözükmese bile en güzel cüzdana sahip olmak isterler. Bu noktada Cengiz Pakel in gerçek deriden üretilmiş cüzdanları farklı renkleriyle kadınların zevklerine ve ihtiyaçlarına kusursuz karşılık veriyor. Sürekli değişim ve yenilikleriyle modayı yakından takip ederek yepyeni tasarımlar ortaya koyan marka erkek koleksiyonunda sunduğu geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekiyor. Özellikle iş hayatında erkeklerin şıklığını tamamlayacak;dosya,tablet gibi eşyalarını koyabilecekleri ürünler büyük beğeni topluyor. Bu modellerde çok fonksiyonel olması tercih sebebiyken,hafta sonları kullanabileceğiniz sportif küçük çaplı çanta veya cüzdan modelleri ile tarzınızı belirlemeniz mümkün. Erkeklerin gizli silahı olarak adlandırabileceğimiz cüzdan modelleri,ayakkabı ve kemer ikilisinin vazgeçilmez üçüncü aksesuarı. Deri cüzdan erkek şıklığında büyük söz sahibi olduğu içinCengiz Pakel ürünleri tam sizin için tasarlanmış.

    Birbirinden güzel çanta,cüzdan,kartlık modellerini modaya uygun hatlarıyla en kaliteli deri malzeme kullanarak üreten firmanın en beğenilen modelleri kaliteli ve şık tasarımlarıyla sayfamızda sizleri bekliyor. Cengiz Pakel kalitesini yaşamanın en kısa yolu için online mağazamıza bekleriz.