Yükleniyor...

 

Fabcare

kategorisinde6 adet ürün bulunmuştur
    Ayakkabı bakım ürünleri deyince akla gelen markalardan olanFabcare,Gold Kimya A.Ş tescilli markasıdır.

    Fabcareayakkabı bakım ürünleri,kullanılan ileri teknoloji ve yüksek kalite ile sektörde her zaman ilklere imza atmayı başarmıştır. Kullandığı nanotech teknolojisi ile ayakkabılarınızın derisini dış etkenlere karşı koruyarak daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ayrıca,ayakkabının verimini katlayan bu teknoloji,ürünlerin performansını ve su geçirmez özelliğini de arttırmaktadır. Ayakkabı koruyucu spreyleri,tabanlıklar,su itici spreyler,boya ve parlatıcı spreyler gibi kaliteli geniş ürün yelpazesiyle dünya markası olarak kendini kanıtlamıştır. Dünya çapında 40’dan fazla ülkeye üretimi yapılan Fabcare markası,uluslararası standartlara uygunluğu sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

    Çevre bilinci ve ürünlerinin güvenilirliği temel prensipleri arasında yerini alırken,ürünlerinin su bazlı olması insan sağlığı açısından zararlı bir hammadde içermediğini gösterir. Hiçbir ürünü,kimyasal,kanserojen madde içermemektedir. Temiz üretim sistemi sayesinde enerji tasarrufu ve geri dönüşüm sağlanırken,kirliliği de önlemektedir.Fabcare bakım ürünlerinde,kendinden parlayıcılık sağlayan doğal vakslar ve ayakkabı derisine yumuşaklık esneklik su geçirmez özelliği sağlayan doğal balmumu maddesi kullanılmaktadır. Ayakkabı bakımınız için gerekli olan tüm ürünleri sunan markanın ürünlerini online mağazamız sayesinde inceleme fırsatı yakalayabilir,ayakkabılarınızı yenilemenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayakkabı almayı sevdiğiniz kadar,bakımı da sizin için önemliyse Fabcare ürünleri her anlamda imdadınıza yetişecek bakım ürünleri ile yanınızda.Fabcare ayakkabı bakım ürünlerinin sunduğu profesyonel bakımı sayesinde en sevdiğiniz ayakkabı yepyeni olacaktır. Ayakkabılarınızın her daim yeni görünmesi için her evde olması gereken Fabcare ayakkabı bakım ürünleri sunduğu yüksek kalite sayesinde doğru tercih olacaktır.

    Tüm deri türlerine yönelik bakım ürünlerine yer veren Fabcare ürünlerini sitemizde kolaylıkla bulabilir,uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
    .