Yükleniyor...

 

Dockers By Gerli

kategorisinde7 adet ürün bulunmuştur

    Erkek giyim modası da zamanın değişmesiyle hızlı bir şekilde değişiyor ve gelişiyor. Artık erkekler de ne giydiklerine en az biz kadınlar kadar dikkat ediyor. Günümüzde her erkeğin faklı bir tarzı bulunuyor. Erkek modası denilince akla gelen ilk marka isimlerden birisi ise Dockers By Gerli.

    Dockers by Gerli markası ilhamını liman işçilerinden almaktadır. Zor koşullarda limanda işçilerin ihtiyacı olacak dayanıklılıkta ve zor şartlara uygun üretilen botlar Dockers by Gerli markasının ilk çıkış noktasını oluşturmuştur. 1970’li yıllarda Almanya’da ortaya çıkan marka,geçen zaman içerisinde sağlamlığı,klasik stili ve tasarımlarıyla uluslararası bir başarı elde etmiştir. Ülkemizde de büyük beğeni toplayan marka erkeklerin giyim konusunda ilk tercih ettikleri markalar arasında yer almaktadır. Dockers markasında giyimden çok ayakkabı modelleri ön plana çıktığını görmekteyiz. Özellikle Dockers bot kış aylarında soğuya karşı koruyan,su geçirmeyen özellikleri ile pek çok erkek tarafından tercih edilmektedir. Ayakkabıları ve botları sağlamlıkları,rahatlıkları,siyah,klasik kahve,taba,lacivert,bordo,bej tonları renkleri,bağcıklı,fermuarlı,cırtlı ve bilek - bilek üstü modelleri ile her mevsimde kullanabileceğiniz modeller sunmaktadır. Ağır doğa yürüyüşlerinde,sokakta,iş saatlerinde,iş sonrası arkadaşlarınız ile gideceğiniz sinema,yemek,neresi olursa olsun hayatınızın her anında tercih edebilirsiniz. Kış ayları kadar yaz aylarındaki rahatlığı,şıklığı sizlere sunan Dockers By Gerli havuz başında,sahilde terlikleri,sandaletleri,günlük yaşamınızda şortunuzun ya da jean pantolonun altına kombinleyebileceğiniz loatfer modelleri ve yazın canlı renkleri ile erkeklerin favorisi olmaya devam ediyor.

    Günlük hayat koşturmasında ayağınızın rahat etmesi gerçekten çok önemlidir,“Bütün vücut ağırlığını ayakların taşıdığı” düşüncesi ile gün boyu rahat edebileceğinizi ve şıklığını düşünerek üretilen modelleri sunuyor. Dockers Br Gerli Sporthink online mağazamızda model ve renk seçenekleriyle sizleri bekliyor.

    .