ARENA

ARENA

kategorisinde2 adet ürün bulunmuştur
    Adidas markasının bünyesinde Almanya’da kurulanArena,yüzme sporu deyince akla gelen ilk markalar arasında yerini alıyor. 43 yıldır yüzme ekipmanları üreten marka ilk üretmiş olduğuSkinfit mayo ile yüzünün bedenini saran özelliği ve 18 gram ağırlığında olması sebebiyle adını duyurmuş ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

    Hem profesyonel hem deyüzme sporunu sevenlerin ilk tercihleri arasında yer almayı başaran Arena,dünya çapında 103 ülkeye hizmet veriyor. Mayo haricinde yüzme sporunda ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları kullanıcılarına sunan marka kendisini tamamen yüzme sporuna adamıştır. Büyük bir efor sarf ettiren bir spor olduğu için tüm ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Günümüzde de sürekli yenilenen ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Kadın,erkek,çocuk tüm kesime hitap eden yüzlerce çeşit ürünleriyle tüm ailenin yüzme ihtiyaçlarını karşılıyor. Deniz gözlükleri,deniz ayakkabıları,bone,burunluk,palet ve mayo çeşitleri Arena ürünleri arasında yer almaktadır. Erkek ve erkek çocukları içinslip mayolar bulunurken,kadın ve kız çocukları için vücuda şekil veren,ayarlanabiliraskılı mayo çeşitleri bulunmaktadır. Yüzme hayatınızın vazgeçilmez sporu ise Arena’nın sunduğu profesyonel ekipmanlarla kendinizi özel ve daima güvende hissedebilirsiniz. Online mağazamızda yüzme konusunda dünya markası olan Arena’nın en yeni koleksiyonlarını geniş ürün yelpazesiyle bulabilirsiniz. Her bir ürünü en ince ayrıntısına kadar düşünmüş olan Arena yüzücülere maksimum performans sağlayacak şekilde ürünler tasarlamıştır. Siz sporseverlerin en iyisini hak ettiğini düşünerek,en kaliteli ürünleri bir arada sunuyoruz. Arena’nın kaliteli ve dayanıklı kumaşları ile yüzmenin keyfini doyasıya çıkarabilir,yüzme yarışlarında harikalar yaratabilirsiniz.

    Arena yüzme ürünlerine,avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sahip olabileceğiniz gibi,herhangi bir problemle karşı karşıya kalmadan sitemizden güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz.