Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Hoşgeldin İndirimiKampanyamızda, yeni üyelerimizin ilk alışverişinde tüm indirimlere ek %5 indirim.


Hoşgeldin indirimi yeni üyelerimize özel bir fırsat sunmaktadır. Sporthink'e yeni üye olan müşterilerimize özel, ilk alışverişlerinde geçerli olmak üzere tüm indirimlerine ek olarak %5 indirim kuponu tanımlanır.

Kupon Kullanım Şartları:

Kupon sadece bir defa kullanılabilir. Kupon kullanımı için alt bir limit belirlenmemiştir, yani herhangi bir alışveriş miktarında kullanabilirsiniz. Kupon, hem mobil web sitesinde hem de web üzerinde kullanılabilir. Sporthink kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

Kupon Aktivasyonu:

Hesabınıza yüklenen kupon, ödeme aşamasında otomatik olarak siparişinize uygulanacaktır. Alternatif olarak, Hesabım-Kuponlarım bölümünden "HOSGELDIN5" kupon kodunu kaydederek de indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Kuponlar ve Diğer İndirimler:

Hoş geldin İndirimi, Sporthink'te yapılan diğer indirim kodları ile birleştirilemez. Kuponlar, parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon kodları tek seferde kullanılabilir.