Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ürün Detay

Ürün Kodu : 1012B320-406
Ürün Adı : Asics Gel-Contend 8 Kadın Lacivert Koşu Ayakkabısı
Ürün Açıklaması

• Rearfoot GEL™ yastıklama teknolojisi, darbe emilimini artırır ve ayağın zemine vuruşunda daha yumuşak bir his yaratır.
• Sayada kullanılan jakarlı file kumaş hava akışını iyileştirir.
• OrthoLite™ taban astarı, her adımda mükemmel rahatlık sağlar.
• Dış tabanda yer alan oluklar ayakkabının esnekliğini artırır.
• Kaplamalardaki sentetik dikiş ayakkabının desteğini artırır.
• AMPLIFOAM™ yastıklama, dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.
• GUIDANCE LINE™ teknolojisi daha tempolu yürüyüşler yapmanızı sağlar.
• Üst kısımdaki malzemenin en az %20'si geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır.
• Taban astarı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonlarını yaklaşık %45 azaltan solüsyon boyama işlemiyle üretilmektedir.

Asics GEL-CONTEND 8 kadın koşu ayakkabısı atletlerin en büyük ihtiyaçlarından olan üstün yastıklama ve dengeyi bir araya getirir. Asics GEL-CONTEND 8 kadın koşu ayakkabısının sayası yumuşak dokuma örgü kumaştan tasarlanmıştır ve nefes alabilme özelliğinin yanı sıra ayağınızı her açıdan mükemmel bir biçimde kavrama özelliğine sahiptir. Bu kavrama özelliği sayesinde ayaklarınızın doğal hareketine engel olmadan onlarla birlikte esner, bu sayede kısıtlanmadan rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

İç tabanında kullanılan ORTHOLITE ve GEL teknolojileri sayesinde topuklarınızdan parmak ucunuza kadar ayaklarınızın her noktasını yastıklar, bu iç taban ayaklarınızın şeklini alır ve gün boyunca konforlu hissetmenizi sağlar. İç tabanın en üst katmanında bulunan ORTHOLITE taban astarı ayağınızı her yönden kavrayarak bileğinizi daha sabit tutmanızı, bu sayede de olası spor kazalarını minimuma indirmeyi amaçlar.

Asics GEL-CONTEND 8 kadın koşu ayakkabısının orta tabanında darbe etkilerini minimuma indiren AMPLIFOAM yastıklama teknolojisi kullanılmıştır, bu teknoloji koşu sırasında ayaklarınızda oluşan darbe etkisini emerek size daha konforlu bir koşu deneyimi sunar. Asics GEL-CONTEND 8 kadın koşu ayakkabısının dış tabanında ise esnekliği artıran ve dayanıklı kauçuk bir malzeme kullanılmıştır. Siz koşarken ayaklarınızın doğal hareketine uyum sağlayan bu dış taban sayesinde daha konforlu ve güvenli adımlar atarsınız.
Renk : Lacivert
Cinsiyet : Kadın

Ürün Yorumları

0.0
0 Yorum
Yorumunuz başarıyla gönderildi
There was a problem, please try again later
    Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Taksit Seçenekleri
Teslimat ve İade

Benzer Ürünler