Tarayıcınız artık desteklenmiyor.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamanız için Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ürün Detay

Ürün Kodu : 1011B492-024
Ürün Adı : Asics Gel-Contend 8 Erkek Gri Koşu Ayakkabısı
Ürün Açıklaması

• Rearfoot GEL™ yastıklama teknolojisi, darbe emilimini artırır ve ayağın zemine vuruşunda daha yumuşak bir his yaratır.
• Sayada kullanılan jakarlı file kumaş hava akışını iyileştirir.
• OrthoLite™ taban astarı, her adımda mükemmel rahatlık sağlar.
• Dış tabanda yer alan oluklar ayakkabının esnekliğini artırır.
• Kaplamalardaki sentetik dikiş ayakkabının desteğini artırır.
• AMPLIFOAM™ yastıklama, dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.
• GUIDANCE LINE™ teknolojisi daha tempolu yürüyüşler yapmanızı sağlar.
• Üst kısımdaki malzemenin en az %20'si geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır.
• Taban astarı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonlarını yaklaşık %45 azaltan solüsyon boyama işlemiyle üretilmektedir.

Asics GEL-CONTEND 8 erkek koşu ayakkabısı koşu yapanların en büyük ihtiyaçlarından olan üstün yastıklama ve dengeyi bir araya getiren oldukça konforlu bir koşu ayakkabısıdır. Asics GEL-CONTEND 8 erkek koşu ayakkabısının sayası yumuşak dokuma örgü kumaştan tasarlanmıştır ve nefes alabilme özelliğinin yanı sıra ayağınızı her açıdan mükemmel bir biçimde kavrama özelliğine sahiptir.

Bu kavrama özelliği sayesinde ayaklarınızın doğal hareketine engel olmadan onlarla birlikte esner, bu sayede kısıtlanmadan rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. İç tabanında kullanılan GEL teknolojisi sayesinde topuklarınızdan parmak ucunuza kadar ayaklarınızın her noktasını yastıklar, bu iç taban ayaklarınızın şeklini alır ve gün boyunca konforlu hissetmenizi sağlar. İç tabanın en üst katmanında bulunan ORTHOLITE taban astarı ayağınızı her yönden kavrayarak bileğinizi daha sabit tutmanızı, bu sayede de olası spor kazalarını minimuma indirmeyi amaçlar. Asics GEL-CONTEND 8 erkek koşu ayakkabısının orta tabanında darbe etkilerini minimuma indiren AMPLIFOAM kullanılmıştır. Asics GEL-CONTEND 8 erkek koşu ayakkabısının dış tabanında ise esnekliği artıran ve dayanıklı bir kauçuk malzeme kullanılmıştır. Siz koşarken ayaklarınızın doğal hareketine uyum sağlayan bu dış taban sayesinde daha konforlu ve güvenli adımlar atarsınız.
Renk : Gri
Cinsiyet : Erkek

Ürün Yorumları

0.0
0 Yorum
Yorumunuz başarıyla gönderildi
There was a problem, please try again later
    Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.
Taksit Seçenekleri
Teslimat ve İade

Benzer Ürünler